Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Ziepniekkalns / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē mēbelētu, siltu un saulainu vienistabas dzīvokli uz īlgtermiņa.
Ērta atrašanās vieta- tuvumā veikali, laba sabiedriskā transporta satiksme.
Dzīvoklis atrodas 2.stāvā. Tira kāpņu telpa ar slēdzamām ārdurvīm. Slēdzot īres līgumu jaiemaksā īre par pirmo mēnesi 260Eur un drošības nauda 260Eur.
Сдаётся тёплая, солнечная 1-комнатная квартира на длительный срок. В квартире есть вся необходимая мебель и техника.
Удобное месторасположение-ряд ом магазины и хорошее транспортное сообщение.
Квартира находится на 2 этаже.
Чистый подъезд с кодовым замком.
При заключении договора нужно будет заплатить аренду за первый месяц 260Eur и гарантийную сумму 260 Eur.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Ziepniekkalns
Iela: Ilmājas 10 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 33 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 260 €/mēn. (7.88 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 260 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-53-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 14:29
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu