Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Ziepniekkalns / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Tiek izīrēts 1.5 istabu dzīvoklis blakus t/c ''Aleja'' iespējama īstermiņa īre (remonta laikā jūsu dzīvoklī)

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un gatavs dzīvošanai.

Mēbeles
Veļas mašīna
Ledusskapis
Plīts
Stikla pakešu logi
Metāla durvis

Dzīvoklis ir silts, saulains, ar zemiem komunālajiem maksājumiem.
Lieliska atrašanās vieta:

sabiedriskais transports tuvumā
tirdzniecības centrs ''Aleja''
autostāvvieta pie mājas
kāpņu telpai koda slēdzene

Cena: 355 EUR/mēn + komunālie maksājumi
Dzīvoklis ir brīvs

Iespējama īstermiņa īre (2–3 mēneši)

Сдаётся 1.5-комнатная квартира Рига рядом с т/ц ''Aleja'' возможна краткосрочная аренда (на время ремонта вашей квартиры)

Квартира полностью меблирована и готова к проживанию.

Мебель
Стиральная машина
Холодильник
Плита
Стеклопакеты
Металлическая дверь

Квартира тёплая, солнечная, с невысокими коммунальными платежами.

Отличное расположение:

рядом общественный транспорт
торговый центр ''Aleja''
парковка у дома
подъезд с кодовым замком

Цена: 355 EUR/мес + коммунальные
Квартира свободна

Возможна аренда на короткий срок (2–3 месяца)

Pilsēta: Rīga
Rajons: Ziepniekkalns
Iela: Īslīces 14 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 34 m²
Stāvs: 8/12/lifts
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 355 €/mēn. (10.44 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ziepniekkalns, cena 355 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 21.04.2026 08:38
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1