Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Zolitūde / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod divistabu dzīvokli Zolitūdē 1985.gada celtā 119. sēr. mājā. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, bet ir vajadzīgs kosmētisks remonts. Dzīvoklim ir funkcionāls plānojums, tas sastāv no plašas dzīvojamās istabas, guļamistabas ar izeju uz lodžiju, atsevišķas virtuves, vannas istabas un tualetes, lielas halles ar lodžiju. Laba infrastruktūra- transports, veikali, skolas un bērnudārzi, Rīgas centrs un Jūrmala 10. min. brauciens ar VIVI vilcienu. Zeme zem mājas īpašumā. Apsaimnieko RNP.
For sale one-bedroom apartment in Zolitude, built in 1985. The apartment is in good condition but needs cosmetic repairs. The apartment has a functional layout, it consists of a spacious living room, a bedroom with an exit to the loggia, a separate kitchen, bathroom and toilet, a large hall with a loggia. Good infrastructure - transport, shops, schools and kindergartens, Riga center and Jurmala 10 min. by VIVI train. Land under the house owned. Managed by RNP.
Продается двухкомнатная квартира в Золитуде, 119 сер. , в построенном в 1985 году доме. Квартира находится в хорошем состоянии, но нуждается в косметическом ремонте. Квартира имеет функциональную планировку, она состоит из просторной гостиной, спальни с выходом на лоджию, отдельной кухни, ванной комнаты и туалета, большого холла с лоджией. Хорошая инфраструктура - транспорт, магазины, школы и детские сады, до центра Риги и Юрмалы 10 мин. на электричке VIVI. Земля под домом в собственности. Управляется компанией RNP.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Zolitūde
Iela: Ruses 3 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 58 m²
Stāvs: 1/9/lifts
Sērija: 119.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 65 000 € (1 120.69 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Zolitūde, cena 65 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)22-16-*** Ināra. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-28-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 12:42
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu