Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Ventspils un raj. / Ventspils / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Uz ilgtermiņā īrē 2 istabu dzīvokļi. Oficiālais līgums. Dzīvnieki nav atļauti.
Īres maksa 400 euro + komunālie rēķini. Drošības nauda 400 euro.
На долгий срок сдается 2 комнатная квартира. Официальный договор. С домашними животными нельзя.
Аренда квартиры 400 евро + коммунальные платежи. Гарантийный депозит 400 евро.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Katoļu 50 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 57 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons
Cena: 400 €/mēn. (7.02 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 400 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)27-27-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ventspils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 15:16
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu