Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Ventspils un raj. / Ventspils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продам однокомнатную квартиру в самом центре Парвенты, на 2 этаже. Рядом магазины, школа, детские сады.

Pārdod 1 istabas dzīvokli pašā Pārventas centrā, 2. stāvā. Blakus veikali, skola, bērnudārzi.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Talsu iela 3 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 29 m²
Stāvs: 2/4
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 16 000 € (551.72 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 16 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-67-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ventspils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 19.05.2026 10:13
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu