Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Ventspils un raj. / Ventspils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 3 istabas dzīvokli Pārventā, 2 stāvs, siltu saulainu mājīgu, nav stūra, attīstīta infrastruktūra blakus skolas veikali, tirgus, bērnu dārzs, sporta halle, bibliotēka. Sīkāka informācija pa telefonu.

Продаётся 3-х комнатная квартира в Парвенте, 2 этаж, теплая, солнечная, уютная, не угловая, развитая инфраструктура, рядом школы, магазины, рынок, детский сад, спортивный зал, библиотека. Дополнительная информация по телефону.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Dzintaru 26 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 56 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons
Cena: 30 000 € (535.71 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 30 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-76-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ventspils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 20:26
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu