Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Ventspils un raj. / Ventspils / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продам двухкомнатную квартиру в центре города, теплая, красивый вид из окон на две стороны.
5 этаж. Требуется ремонт.

Pārdodu divistabu dzīvokli pilsētas centrā, silts, skaists skats no logiem uz abām pusēm.
5. stāvs. Nepieciešams remonts.

Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Sarkanmuižas dambis 21 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 51 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 47 000 € (921.57 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 47 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-67-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Ventspils un raj.

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 15:40
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu