Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Zeme / Rīga / Mežaparks / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся земельный участок в Межапарке недалеко от озера. Площадь 1100кв. м, идеальное расположение, все коммуникации, можно застраивать.
Согласуем проект и построим (ссылка на дома и проекты внизу), рассмотрим долевое сотрудничество с застройщиками

Pārdodam zemes gabalu Mežaparkā, 1100 kv. m. , netālu no ezera. Ideāla atrašanās vieta, visas komunikācijas, var apbūvēt.
Saskaņosim projektu un uzbūvēsim (zemāk saite uz mājām un projektiem). Izskatīsim sadarbību ar attīstītāju uz dalības pamata.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Mežaparks
Iela: Ezermalas 36 [Karte]
Platība: 1100 m²
Pielietojums: Zeme privātmājas būvēšanai
Cena: 164 950 € (149.95 €/m²)

Foto:
Zeme,  Rīga Mežaparks, cena 164 950 €, Foto
Zeme,  Rīga Mežaparks, cena 164 950 €, Foto
Zeme,  Rīga Mežaparks, cena 164 950 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-47-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 13:10
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu