Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Айзкраукле и р-он / Айзкраукле / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek izīrēts izremontēts , gaišs, silts 1, 5 istabu dzīvoklis 4. stāvā. Dzīvoklis mēbelēts- pieejams viss, kas redzams bildēs. Veļasmašīnas pieslēgšanas vieta pieejama vannasistabā. Īres maksa 260 EUR mēnesī + komunālie maksājumi.

Pie mājas ir pieejams parkings.

Prasības īrniekiem- atbildīgi un kārtīgi cilvēki, bez mājdzīvniekiem, dzīvoklī smēķēt aizliegts.

Starp Izīrētāju un Īrnieku tiks slēgts oficiāls līgums un reģistrēts Valsts ieņēmumu dienestā, attiecīgi veicot nodokļu nomaksu. Līguma parakstīšanas dienā veicama samaksa par pirmo īres mēnesi 260 EUR apmērā un drošības nauda 350 EUR.

Город, район: Айзкраукле и р-он
Город/волость: Айзкраукле
Улица: Maurēnu 4 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 260 €/мес. (7.22 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Айзкраукле и р-он Айзкраукле, цена 260 €/мес., Фото
Телефон: (+371)27-82-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Айзкраукле и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 07:19
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении