Закрыть карту
Pārdodas vienistabas dzīvoklis ar gāzes apkuri. Blakus veikali, doktorāts, ēdnīca, autobusu pietura. Zvanīt uz otro numuru.
Город, район:
Бауска и р-он
Город/волость:
Бауска
Улица:
Rītausmas 15
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
35 м²
Этаж / этажей:
2/5
Серия:
103-я
Тип дома:
Панельный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
26 000 € (742.86 €/м²)
Фото:
Место:
Бауска и р-он
Распечатать
Дата: 08.04.2026 13:36
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1