Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Елгава и р-он / Елгава / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Plašs 3 istabu dzīvoklis ar lodžiju, kurā visas istabas ir izolētas. Dzīvoklis aprīkots ar centrālo pilsētas apkuri, kā arī pilsētas karstā un aukstā ūdens pieslēgumu. Papildus lodžijai, dzīvoklim ir sava individuāla terase jeb dārziņš.

Dzīvokļa plānojums ietver viesistabu, divas atsevišķas guļamistabas, virtuvi, atdalītu vannasistabu un tualeti, kā arī ērtu koridoru. Logi izvietoti abās mājas pusēs, nodrošinot daudz dabiskās gaismas un iespēju ērti vēdināt telpas.

Īpašuma priekšrocības:

- kvalitatīva ķieģeļu/paneļu ēka;
- sauss un labi uzturēts dzīvoklis;
- klusa un sakopta apkārtne;
- pārdomāts un ērts plānojums;
- plašas telpas;
- lieliski piemērots gan dzīvošanai, gan investīcijai.

Sazinieties pa tālruni vai rakstiet, lai vienotos par apskates laiku vai saņemtu papildu informāciju.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Vīgriežu iela 28 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 66 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия, Терраса, Парковочное место
Цена: 54 300 € (822.73 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Квартиры,  Елгава и р-он Елгава, цена 54 300 €, Фото
Телефон: (+371)29-32-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Елгава и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 23.05.2026 09:45
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении