Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Лиепая и р-он / Лиепая / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Lieliska investīcijas iespēja Liepājā.
Kompakts un funkcionāls 2 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 34, 2 m², atrodas Bārtas ielā 18, Liepājā.

Dzīvoklis izvietots koka mājas 2. stāvā. Veikts kosmētiskais remonts, uzstādīti plastmasas logi un drošas dzelzs durvis.

Dzīvoklis ir gaišs un mājīgs – logi vērsti uz rietumu pusi, nodrošinot patīkamu dabisko apgaismojumu un sauli pēcpusdienās.

Īpašums atrodas ļoti labā vietā – Liepājas centrā, Siena tirgus rajonā, ar labi attīstītu infrastruktūru.

Tuvumā pieejams viss ikdienai nepieciešamais:
veikali un tirdzniecības vietas
skolas un bērnudārzi
sabiedriskā transporta pieturas
dažādi pakalpojumu sniedzēji

Ērta piekļuve pilsētas centram un citām apkaimēm.
Pārdod pati īpašniece.

Lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai ar izīrēšanas potenciālu.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Лиепая
Улица: Bārtas iela 18 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 34 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Цена: 22 000 € (647.06 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Квартиры,  Лиепая и р-он Лиепая, цена 22 000 €, Фото
Телефон: (+371)24-95-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Лиепая и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 19:12
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении