Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Огре и р-он / Огре / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īpašnieks pārdod 3 istabu dzīvokli Ogrē, Mednieku ielā 24 (2005. gada ēka).

Dzīvokļa kopējā platība – 74, 9 m². Pārdomāts un ērts plānojums ar balkonu uz meža pusi, kas nodrošina mieru un patīkamu skatu. Īpašumā ietilpst privāta autostāvvieta un slēdzams pagrabs. Tīra, slēdzama kāpņu telpa.

2024. gada nogalē veikts virtuves un viesistabas remonts – uzstādīta moderna iebūvējamā tehnika: plīts virsma, cepeškrāsns, nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna. Paredzēta vieta ledusskapim.

Papildu komfortam ierīkotas siltās grīdas viesistabā, virtuves zonā un vienā no guļamistabām.

Dzīvoklis atrodas slēgtā, sakoptā teritorijā ar bērnu rotaļu laukumu – droša un patīkama vide ģimenei.

Ļoti laba atrašanās vieta – dažu minūšu attālumā:

pieejams TET optiskais internets

Lieliska izvēle ģimenei, kas novērtē mierīgu, drošu un ērtu dzīves vidi.

Город, район: Огре и р-он
Город/волость: Огре
Улица: Mednieku iela 24 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 75 м²
Этаж / этажей: 1/6/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 145 000 € (1 933.33 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Квартиры,  Огре и р-он Огре, цена 145 000 €, Фото
Телефон: (+371)20-10-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Огре и р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 12.05.2026 13:25
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении