Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рижский район / Саласпилс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Gaišs 2 istabu dzīvoklis, 2. stāvs, gatavs dzīvošanai + stāvvieta

Izīrē pilnībā mēbelētu 2 istabu dzīvokli ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku (veļas mašīna, ledusskapis, indukcijas plīts, cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, TV u. c. ).

Ērts plānojums – izolētas istabas, atsevišķa vannas istaba un tualete, plašs koridors ar skapi, iestiklota lodžija.
Transformējamā gulta (iebūvēta skapī), RGBW griestu apgaismojums mazajā istabā.

Tīra kāpņu telpa ar čipu, metāla durvis, nomainīti logi.
2 bezmaksas autostāvvietas pagalmā.

360 €/mēn + komunālie (vasarā ~120 €, ziemā ~220 €)
Apmaksa: pirmais + pēdējais mēnesis
Bez mājdzīvniekiem

Ievākties var uzreiz.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Саласпилс
Улица: Dienvidu 7k1 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 52 м²
Этаж / этажей: 2/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельный
Цена: 360 €/мес. (6.92 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Квартиры,  Рижский район Саласпилс, цена 360 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-31-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом