Закрыть карту
Īpašnieks pārdod dzīvokli pilsētas centrā , dienvidu pusē. Apkures sistēmai individuāls skaitītājs. Bez mēbelēm. Ir pagrabs.
Город, район:
Рижский р-он
Город/волость:
Сигулда
Улица:
Šveices iela 35 4
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
42 м²
Этаж / этажей:
1/3
Серия:
Рекон.
Тип дома:
Кирпичный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
73 000 € (1 738.10 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
27-27-***
Распечатать
Дата: 11.05.2026 15:54
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении