Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рижский район / Стопиньский округ / Упеслеяс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek pārdots gaišs, plašs, mājīgs un funkcionāli plānots dzīvoklis ar kopējo platību 88, 8 m². Dzīvoklis piemērots ģimenei vai tiem, kas novērtē plašumu un komfortu mierīgā, zaļā vidē netālu no Rīgas.

Plānojums:

Plaša viesistaba, divas atsevišķas guļamistabas, virtuve, vannas istaba, bivi balkoni( lodžijas), priekšnams ar vietu uzglabāšanai.

Dzīvoklis ir gaišs, ar labu dabisko apgaismojumu un ērtu plānojumu ikdienas dzīvei.

Papildu priekšrocības:

Divas autostāvvietas, pagrabs, klusa un sakopta apkārtne, ērta piekļuve Rīgai, veikals minūtes gājiena attālumā, attīstīta infrastruktūra tuvumā, skola un bērnudārzs nepilnu 10 minūšu attālumā.

Īpašums piemērots tiem, kas vēlas dzīvot mierīgā vidē ar ērtu piekļuvi pilsētai.

Lai vienotos par apskates laikiem rakstiet ziņu.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Стопиньский округ
Посёлок: Upeslejas
Улица: 2 14 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 89 м²
Этаж / этажей: 3/4
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон, Лоджия, Парковочное место
Цена: 149 000 € (1 674.16 €/м²)

Фото:
Рижский район,  Стопиньский округ Упеслеяс, цена 149 000 €, Фото
Телефон: (+371)28-31-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рижский р-он

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 23:59
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении