Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Lv
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts nemēbelēts 2 istabu dzīvoklis Āgenskalnā pāris minūšu gājiena attālumā no Uzvaras parka. Dzīvoklis atrodas renovētas ēkas pirmajā stāvā.

Gaiša viesistaba apvienota ar virtuves zonu, kas aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Atsevišķa guļamistaba ar plašu, iebūvētu sienas skapi.

Dzīvoklis aprīkots ar siltajām grīdām, tam ir regulējama gāzes apkure.
Slēgtā pagalmā pieejama auto stāvvieta.

Pāris minūšu gājiena attālumā pieejams gan 22.autobuss, kas kursē uz lidostu, gan 1., 5., 8. un 14.tramvajs.

Dzīvoklis atbrīvots, pie ievākšanās jāmaksā pirmā mēneša īres maksa + drošības nauda viena mēneša īres summas apmērā. Nav iebildumu pret mājdzīvniekiem.

En
An unfurnished one-bedroom apartment is available for long-term rent in Āgenskalns, just a few minutes’ walk from Uzvaras Park. The apartment is located on the 1st floor of a renovated building.

Bright living room combined with a kitchen area equipped with all necessary appliances. Separate bedroom with a spacious built-in wardrobe.

The apartment has underfloor heating and adjustable gas heating. Parking is available in a gated courtyard.

Public transport is within a few minutes’ walk: bus No. 22 (to the airport) and tram lines 1, 5, 8, and 14.

The apartment is available now. Upon move-in, the first month’s rent and a security deposit equal to one month’s rent are required. Pets are allowed.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Пукю 6 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 49 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Рекон.
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 600 €/мес. (12.24 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 600 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-70-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 04.05.2026 08:00
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении