Закрыть карту
Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis ar mēbelēm un sadzīves tehniku. Istabas izolētas un ir balkons.
Bērnudārzs, sākumskola, vidusskola, Stradiņu Universitāte gājiena attālumā.
Bez starpniekiem.
Город:
Рига
Район:
Агенскалнс
Улица:
Элвирас 12
[
Карта
]
Комнат:
2
Площадь:
47 м²
Этаж / этажей:
3/5
Серия:
Хрущ.
Тип дома:
Кирпичный
Удобства:
Балкон
Цена:
42 000 € (893.62 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
28-38-***
Распечатать
Дата: 20.05.2026 10:27
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении