Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Sākot no 1. maija izīrēju 1 istabas dzīvokli koka mājā , 2. stāvā Mazā Nometņu 69, 5 minūtes no Āgenskalna tirgus, blakus 2. tramvaja pietura, liels, zaļš pagalms nožogotā, slēgtā teritorijā, automātiski ar pulti verami vārti, auto stāvvieta pagalmā bez papildus samaksas, siltais ūdens no elektriskā boilera, daļēji mēbelēts, veļas automāts, virtuve ar elektrisko plīts virsmu, izlietni, virtuves skapīšiem, vannas istaba ar vannu un dušu, podu , izlietni, skapīšiem . Maksa 300, - eiro/mēnesī, komunālie 40, - eiro/mēnesī par 1 cilvēku. Apkure - granulu autmātiskā krāsniņa. Slēdzot līgumu maksā par pirmo un pēdējo īres mēnesi un drošības naudu 300, -eiro. Bez mājdzīvniekiem. Ārzemniekiem neizīrēju. Dzīvokļa apskates laiks iepriekš jāsaskaņo

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: М. Нометню 69 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Удобства: Парковочное место
Цена: 300 €/мес. (8.33 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 300 €/мес., Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 15.04.2026 12:50
Отослать другу Уникальных просмотров: 1