Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē plašu 5 istabu dzīvokli Jūgendstila namā – Slokas iela 32
Tiek izīrēts gaišs un elegants 5 istabu dzīvoklis vienā no Rīgas skaistākajām vēsturiskajām ēkām – Jūgendstila namā Slokas ielā 32, nožogota teritorija. Vēsturiska Jūgendstila ēka ar augstiem griestiem un autentisku šarmu.
Pieejamas autostāvvietas mājas iedzīvotājiem.
Plānojums un priekšrocības: 5 istabas ar plašu un funkcionālu plānojumu. Pilnībā mēbelēts dzīvoklis
Lieliska atrašanās vieta ar ērtu sabiedriskā transporta un infrastruktūras pieejamību.
Dzīvoklis ir piemērots ģimenei vai cilvēkiem, kuri novērtē plašumu, kvalitāti un dzīvi vēsturiskā arhitektūrā ar mūsdienu komfortu.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Слокас 32 [Карта]
Комнат: 5
Площадь: 135 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 1 400 €/мес. (10.37 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 1 400 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-45-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига
Компания:SIA Honesto properties

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 01.05.2026 20:20
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении