Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Агенскалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ilgtermiņa dzīvokļa īre Āgenskalnā.

Izīrējam gaišu, izremontētu un mājīgu dzīvokli lieliskā vietā Āgenskalnā. Dzīvoklis atrodas netālu no RTU, RISEBA, RSU, LU, kā arī blakus Uzvaras parkam, Ķīpsalas pludmalei un tirdzniecības centram Olympia. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.

Dzīvoklim ir pieejamas divas autostāvvietas caurlaides pie mājas.
Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku - ledusskapis, plīts, cepeškrāsns, veļas mašīna.

Maksājums uzreiz par pirmo un pēdējo mēnesi.

Город: Рига
Район: Агенскалнс
Улица: Калнциема 1 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 41 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 460 €/мес. (11.22 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 460 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Агенскалнс, цена 460 €/мес., Фото
Телефон: (+371)27-19-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 09.05.2026 13:50
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении