Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Saimnieks pārdod 3 istabu dzīvokli Miera ielā 86. Zeme īpašumā, mājai atjaunota fasāde, mainīti stāvvadi un jumts. Slēgta atjaunota kāpņutelpa; slēgts iekšpagalms - ir vieta velosipēdam vai motociklam. Bezmaksas autostāvvieta pie mājas uz ielas.

Plānojums:
- Koridors;
- Darbistaba/otra guļamistaba;
- Tualete ar vannu un veļasmašīnu;
- Virtuve apvienota ar viesistabu;
- Virtuvē iebūvēta tehnika - trauku mašīna, cepeškrāsns, indukcijas plīts, ledusskapis ar saldētavu;
- Pieaugušo guļamistaba ar iebūvētu “walk in” garderobi (ļoti plaša, daudz vietas).

Dzīvoklis ir ļoti silts, gaišs, ļoti zemi komunālie maksājumi, apsaimniekošana 0.65€ kvm. 5.stāvs, bez lifta. Logi iziet uz klusu iekšpagalmu.

Izcila infrastruktūra - pie durvīm 11.tramvaja pietura (līdz Vecrīgai 15 min), autobusa pietura; 3 minūšu gājienā vilciena stacija. Blakus divi parki, jauns bērnu laukumiņš un liels futbola/basketbola laukums. 1 minūtes gājienā mazā Maxima, 7 min ar kājām līdz Valdemāra Rimi. Blakus ir bērnu dārzi, skolas.
Visa iebūvētā tehnika un lielākā daļa mēbeļu paliks ar jauno īpašnieku.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Миера 86 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 50 м²
Этаж / этажей: 5/6
Серия: Рекон.
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01009281681
Цена: 134 900 € (2 698 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 134 900 €, Фото
Телефон: (+371)26-42-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 09:58
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении