Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē klusu, gaišu un plašu 3 istabu iekšpagalma dzīvokli ar augstajiem griestiem. Dzīvoklis atrodas 5. stāvā no 6, pirmskara mājā, mūra ķieģeļu māja. Dzīvoklis aprīkots ar veļasmašīnu, elektroplīti un jaunu ledusskapi. Dzīvoklis atrodas Bruņinieku ielā pie Brīvības ielas, ar ļoti ērtu infrastruktūru - tuvumā skolas, veikali, kā arī ērta sabiedriskā transporta kustība. Slēgts pagalms un slēgta kāpņu telpa nodrošina drošību un mierīgu vidi. Smēķēšana un mājdzīvnieki nav atļauti. Pieejama slēgta iekštelpu velonovietne. Pretī mājai pieejama maksas apsargājama autostāvvieta. Zemi komunālie maksājumi (šī gada martā 209 EUR) kas iekļauj centrālo apkuri. Īres maksa 670.00 eur. iekļauj nekustamā īpašuma nodokli.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Бруниниеку 12 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 88 м²
Этаж / этажей: 5/6
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01000220004
Цена: 670 €/мес. (7.61 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 670 €/мес., Фото
Телефон: (+371)24-40-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 29.04.2026 06:43
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении