Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdošanā kompakts studio tipa dzīvoklis Lugažu ielā 14

Dzīvokļa platība 23.3 m², 2. stāvs no 3. Dzīvoklis ir gaišs un funkcionāls, pilnībā mēbelēts un aprīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku.

Veikts remonts, ieklāta koka grīda, izbūvēta garderobe un uzstādīta virtuves iekārta. Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai vai izīrēšanai bez papildu ieguldījumiem.

Ķieģeļu māja, nesen nomainīts jumts. Dzīvoklim ir zemi uzturēšanas izdevumi un labs īres potenciāls.

Ērta atrašanās vieta tuvumā sabiedriskais transports, veikali un ātra piekļuve centram.

23.3 m²
2. stāvs

Район: центр
Улица: Лугажу 14 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 23 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Дов. дом
Тип дома: Кирпичный
Цена: 34 500 € (1 500 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 34 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 34 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 34 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 34 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 34 500 €, Фото
Телефон: (+371)28-68-*** Juris. Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 21.05.2026 09:25
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении