Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod lielu un plašu dzīvokli ar augstiem griestiem (3.05m) Rīgas centrā.
Mūra māja, laba un remontēta kāpņu telpa.

Dzīvoklī ir nepieciešams remonts, lai izveidotu sev piemērotu dzīvokli.

Dzīvoklī ir priekšnams, 2 lielas telpas ir vērstas uz Brīvības ielu, trešā telpa uz klusu pagalmu, ir virtuve, 2 pieliekamie, vannas istaba un tualetes telpa.

Centrālā apkure, apsaimnieko mājas īpašnieku biedrība. Tiek vākts arī uzkrājuma fonds.
Dzīvokļa īpašums.
Vairāk bildes norādītajā vietnē zemāk.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Бривибас 148 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 91 м²
Этаж / этажей: 2/6
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Цена: 125 000 € (1 373.63 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 125 000 €, Фото
Место:Рига
Компания:SIA "Home4y EA"

Распечатать Дата: 17.04.2026 17:02
Отослать другу Уникальных просмотров: 1