Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod gaišu un mājīgu dzīvokli Rīgas centrā, Stabu ielā 92–12, 4. stāvā.

Dzīvoklis atrodas ērtā un pieprasītā vietā ar lielisku infrastruktūru. Tuvumā veikali, sabiedriskais transports, kafejnīcas un izglītības iestādes. Lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai.

Dzīvokļa priekšrocības:
– funkcionāls plānojums;
– gaišas telpas ar labu dabisko apgaismojumu;
- 4. stāvs nodrošina optimālu komfortu un klusumu;
– sakopta kāpņu telpa.

Papildu informācija:
Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai vai pielāgošanai pēc jaunā īpašnieka vēlmēm. Ēka ir kvalitatīvi renovēta 2006. gadā un to apdzīvo draudzīgi kaimiņi. Mēbeles un sadzīves tehnika ir iekļautas cenā.

Atrašanās vieta nodrošina ērtu piekļuvi pilsētas centram un visam nepieciešamajam ikdienas dzīvei.

Sazinieties, lai vienotos par apskati un uzzinātu vairāk.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Стабу 92 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 62 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01009226402
Цена: 117 000 € (1 887.10 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 117 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-47-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 12.05.2026 14:24
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении