Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Fasādes māja, ieeja no ielas un pagalma.
Logi vērsti uz pagalma pusi, studio tipa, virtuve apvienota ar istabu.
Augstie griesti, centrālā apkure, plastikāta stikla pakešu logi, metāla durvis, jauna santehnika, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, divguļamā gulta, drēbju skapis, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, indukcijas plīts, veļas mašīna, kāpņu telpā koda atslēga, uz 1 gadu, uz 2 gadiem, ar iespēju pagarināt līgumu, atbrīvots, slēdzot īres līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo īres mēnesi , kā arī jāiemaksā drošības depozīts, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša īres maksas.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Таллинас 41 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 24 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Цена: 370 €/мес. (15.42 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 370 €/мес., Фото
Телефон: (+371)27-06-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
WWW:посмотреть
Место:Рига
Компания:SIA "City Real Estate"

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 19.05.2026 13:00
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении