Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Центр / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts saulains un plašs 3 istabu dzīvoklis Rīgas centrā, Visvalža ielā 1.

Dzīvokļa platība ir 97 m2, un tas atrodas ēkas 4. stāvā. Plānojums sastāv no plašas dzīvojamās istabas, kas apvienota ar virtuves zonu, 2 izolētām guļamistabām, 2 vannas istabām un priekšnama.

Viena vannas istaba ir pie galvenās guļamistabas, otra ir atsevišķa. Abās vannas istabās ir duša, savukārt galvenajā vannas istabā papildus ir arī vanna.

Logi vērsti gan uz ielas pusi, gan uz klusu iekšpagalmu, tādēļ dzīvoklis ir gaišs, saulains un patīkams dzīvošanai.

Virtuve ir aprīkota ar modernu sadzīves tehniku. Pieejama trauku mazgājamā mašīna, iebūvētā cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, ledusskapis un elektriskā plīts. Dzīvoklī ir arī laba veļas mašīna.

Slēgtā iekšpagalmā ir pieejama autostāvvieta pēc principa pirmais brauc, pirmais novieto. Vietu skaits ir ierobežots.

Ļoti laba atrašanās vieta Rīgas centrā. Tuvumā pieejams sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas, restorāni un citas pilsētas centra ērtības.

Īres maksa ir 890 eiro mēnesī un komunālie maksājumi. Komunālie maksājumi ir aptuveni no 100 līdz 150 eiro vasarā un no 300 līdz 350 eiro ziemā.

Noslēdzot līgumu, jāmaksā pirmā mēneša īres maksa un drošības nauda 890 eiro apmērā.

Dzīvoklis pieejams no 15. jūnija, datums ir apspriežams. Atļauti kaķi.

Piemērots profesionāļiem vai ģimenēm. Izīrē īpašnieks. Lai pieteiktos apskatei, lūdzu, rakstiet caur sludinājumu.

English text

A sunny and spacious 3 room apartment is offered for long term rent in the center of Riga, at Visvalža Street 1.

The apartment is 97 m2 and is located on the 4th floor of the building. The layout includes a spacious living room combined with a kitchen area, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms and a hallway.

One bathroom is connected to the master bedroom, and the second one is separate. Both bathrooms have showers, while the master bathroom also has a bathtub.

The windows face both the street and a quiet courtyard, making the apartment bright, sunny and pleasant to live in.

The kitchen is equipped with modern household appliances. There is a dishwasher, built in oven, microwave, refrigerator and electric stove. The apartment also has a good washing machine.

Parking is available in the closed courtyard on a first come first served basis. The number of spaces is limited.

Excellent central location. Public transport, shops, cafes, restaurants and other city center amenities are within easy reach.

Rent is 890 euros per month and utilities. Utilities are approximately from 100 to 150 euros in summer and from 300 to 350 euros in winter.

Upon signing the agreement, the first month rent and a security deposit of 890 euros are required.

The apartment is available from June 15th, date is negotiable. Cats are allowed.

Suitable for professionals or families. Rented by the owner. To arrange a viewing, please send a message through the advertisement.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Висвалжа 1 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 97 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 890 €/мес. (9.18 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Центр, цена 890 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-20-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 19.05.2026 01:15
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении