Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Дарзциемс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod dzīvokli mazdzīvokļu specprojektā (tikai 8 dzīvokļi māja)Silts dzīvoklis ķieģeļu mājā ar apmetumu.
Par māju un komunikācijām:
Autonomā apkure: Savs gāzes katls apkurei un ūdens sildīšanai. Jūs paši varat regulēt temperatūru un noteikt apkures sezonas sākumu/beigas.
Komunikācijas: Uzstādīta jauna vara elektroinstalācija līdz pat skaitītājam.
Apsaimniekošana: Māju apsaimnieko RNP. Zeme ir nomā.
Stāvoklis un plānojums: Istabas ir izolētas, visi logi vērsti uz austrumu pusi.
Komforts: Visas sienas un grīda ir papildus siltināti.
Griestu augstums: 2.60 m.
Mēbeles: Pēc vēlēšanās paliek visas mēbeles un sadzīves tehnika, izņemot televizoru, gaiši dzelteno galdu un galdiņu (tumbu).
Papildus:Pagrabs: Cenā iekļauts liels pagrabs (aptuveni 15 m²) ar augstiem griestiem (2.15 m).

Город: Рига
Район: Дарзциемс
Улица: Стопиню 30а [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 51 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Цена: 60 000 € (1 176.47 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Дарзциемс, цена 60 000 €, Фото
Телефон: (+371)27-58-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 11.05.2026 21:20
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении