Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Даугавгрива / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Uz īri nesēn renovēts dzīvoklis Daugavgrīvā (36m2) ar balkonu.
Mazie komunālie rēķini. Līdz jūrai - 10 min kājām. Slēgta tira kāpņu telpa
Domofons, mēbeles, parkings zem loga. 3 autobusa pietura - blakus mājām.
Netālu no mājas atrodas veikali, skolas, kafeinīcas, bērnu dārzi, fitness, līdz Rīgas centram 30 min. ar auto vai transportu. Ekonomiskie maksājumi. Pieejams iemitināšanai nekavējoties.

Город: Рига
Район: Даугавгрива
Улица: Лепью 17 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 280 €/мес. (7.78 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Даугавгрива, цена 280 €/мес., Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 13.01.2026 15:46
Отослать другу Уникальных просмотров: 1