Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Иманта / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdodu 1-istabas dzīvokli Čehu projektā - Rigondas gatvē 3.

Platība 31.5 m²
4. stāvs, atsevišķa kāpņu telpa un slēdzamas durvis uz četriem dzīvokļiem.
Lodžija ar skatu uz pagalmu un vakara sauli.
Īpašumam nav nekādu apgrūtinājumu

Vienkāršs un funkcionāls plānojums - istaba, atsevišķa virtuve, vannasistaba un papildus lodžija.

Atrašanās vieta ar attīstītu infrastruktūru - tuvumā skolas un bērnudārzi, pārtikas veikali, sabiedriskais transports.
Blakus arī zaļā zona un mežs pastaigām.
Pie mājas autostāvieta - nekad nav bijusi problēma atrast vietu

Dzīvoklī mainīti logi un metāla ārdurvis. Dzīvoklis pieejams ar visu bildēs redzamo tehniku un mēbelēm.

Māju apsaimnieko Civinity.
Aukstajā ziemā vidēji komunālie bija 150 € , bet dzīvoklī ir ļoti silts, jo ir vakara saule papildus.

Pārdod īpašnieks.
Vairāk informācijas zvanot vai rakstot

Город: Рига
Район: Иманта
Улица: Ригондас Г. 3 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 32 м²
Этаж / этажей: 4/12/лифт
Серия: Чеш. пр.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 39 000 € (1 218.75 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 39 000 €, Фото
Телефон: (+371)26-63-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 18.05.2026 10:10
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении