Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Иманта / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrējam ilgtermiņā siltu, saulainu uz iekšpagalmu vērstu 1-ist. dzīvokli tikai kārtīgam un maksātspējīgam īrniekam. Māja atrodas blakus 1.tramvaja galapunktam (brauciens līdz centram 30.minūtes). Blakus ir veikali "Maxima" un "Mego", aptieka un brīvdienās tirdziņš. Dzīvoklī ir veikts kosmētiskais remonts, daļēji mēbelēts. Vannasistabā ir veļas mašīna.

Город: Рига
Район: Иманта
Улица: Даммес 29 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 6/9/лифт
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Цена: 220 €/мес. (6.11 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Иманта, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Иманта, цена 220 €/мес., Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 25.03.2026 12:15
Отослать другу Уникальных просмотров: 1