Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Межциемс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Pārdod 3-istabu dzīvokli Mežciemā. Dzīvoklis atrodas mājas 2.stāvā, nav stūra. Tieši blakus Lidl veikals, bērnudārzs, skola. Viss tuvumā. Īsa gājiena attālumā Rimi un Maxima. Ērta sabiedriskā transporta kustība. Kluss un mierīgs rajons. Ir iespēja novietot a/m gan pagalmā gan tuvumā esošajos stāvlaukumos. Blakus meža takas pastaigām, velo izbraucieniem. Māju apkalpo dzīks mežciems - regulāri mazgā kāpņutelpas, uztur tīru apkārtni, samērīgi komunālie maksājumi. Dzīvoklî šogad nomainīti arī visi stāvvadi.

Город: Рига
Район: Межциемс
Улица: Эйзенштейна 75 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 63 м²
Этаж / этажей: 2/9/лифт
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 75 000 € (1 190.48 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Межциемс, цена 75 000 €, Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 12.05.2026 12:23
Отослать другу Уникальных просмотров: 1