Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Пурвциемс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īpašnieks uz ilgāku laiku izīrē siltu, mājīgu, daļēji mēbelētu dzīvokli ar 2 izolētām istabām kārtīgiem un maksātspējīgiem cilvēkiem bez mājdzīvniekiem. Dzīvoklī ir gāzes plīts, veļas mazgājamā mašīna, drēbju skapis, sekcija, dīvāns, kumode un TV galds. Dzīvoklī dzelzs durvis, PVC logi; ārdurvis ar koda atslēgu. Pie mājas iespējams novietot automašīnu. Tuvumā sabiedriskā transporta pieturas, lieleveikali, poliklīnika, skolas un bērnudārzi. Dzīvoklī smēķēt aizliegts.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Дзелзавас 33 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 45 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 320 €/мес. (7.11 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 320 €/мес., Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 26.03.2026 15:54
Отослать другу Уникальных просмотров: 1