Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Пурвциемс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Tiek izīrēts kompakts, mēbelēts, vienistabas dzīvoklis vienai personai. Meklēju īrnieku bez mājdzīvniekiem un kaitīgam ieradumiem. Dzīvoklī ir centrālā apkure, nav stūra, silts . Pakešu logi, mēbeles, virtuves iekārta, ledusskapis, veļas mašīna. WC, duša dzīvoklī. Slēdzama kāpņu telpa. Ēkai durvju kodi. Kāpņu telpa bez remonta. Zemi komunālie maksājumi. Pagalmā bezmaksas autostāvvieta mājas iedzīvotājiem. Laba atrašanās vieta, laba infrastruktūra.
Без посредников.
Bez komisijas maksas. Dzīvoklis ir brīvs un pieejams uzreiz.

Город: Рига
Район: Пурвциемс
Улица: Буртниеку 33 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 18 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: М. сем.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 220 €/мес. (12.22 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Пурвциемс, цена 220 €/мес., Фото
Телефон: (+371)28-74-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 16.05.2026 08:48
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении