Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Югла / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Samazināta cena.
Par ātrās realizācijas cenu ir iespēja iegādāties īpašumu, kur ir uzsākts process par lietošanas veida maiņu no skaistumkopšanas salona uz dzīvokli.
Dāvanā vieta virszemes autostāvvietā - ierakstīta Zemesgrāmatā, numurēta.
Telpās jau ir pilnvērtīga vannas istaba ar dušu un vietu veļas mašīnai. Ir izvadi virtuves pievienošanai. Ērts plānojums, silts, sauss gaišs. Ieeja no kāpņu telpas. Fasādes ieeja tiks norobežota, izveidojot balkonu 2 m2.
Mazi komunālie maksājumi un apkure.
Paaugstināts pirmais stāvs. Ēka un tās teritorija labi apsaimniekota, uzturēta labā stāvoklī. Apsaimniekotājs – SIA Vestabalt Jums. Zaļā zona norobežo ēku no Brīvības gatves. Mazi komunālie maksājumi, zaļa apkārtne, bērnu laukumiņš.
Tuvumā autobusu, troleibusu, tramvaja pieturas, veloceliņš, kas savieno ar pilsētas centru. Aiz mājas skaists mežs pastaigām un netālu ezers. Netālu no t/c Atkropole Alfa.

Город: Рига
Район: Югла
Улица: Бривибас гатве 386 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 43 м²
Этаж / этажей: 1/5/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 69 000 € (1 604.65 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Квартиры,  Рига Югла, цена 69 000 €, Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 28.04.2026 13:55
Отослать другу Уникальных просмотров: 1