Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Зиепниеккалнс / Сдают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Izīrē gaišu un tikko renovētu 2 istabu dzīvokli Valdeķu ielā.

Piedāvājam mājīgu un modernu 47 m² dzīvokli 1. stāvā klusā un patīkamā rajonā.
Dzīvoklis ir pilnībā atjaunots un gatavs jaunajam īrniekam.

Dzīvokļa priekšrocības:
47 m² plašs un pārdomāts plānojums
2 istabas
Draudzīgi un patīkami kaimiņi
Tikai 50 m attālumā atrodas veikals, autobusa un trolejbusa pietura

Īres maksa: 400 €/mēn + komunālie maksājumi
Drošības depozīts: 2 mēnešu īres maksas apmērā.

Meklējam:
Nesmēķētāju
Bez mājdzīvniekiem

Raksti vai zvani lai uzzinātu vairāk vai vienotos par apskati.

Город: Рига
Район: Зиепниеккалнс
Улица: Валдекю 13 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 47 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 400 €/мес. (8.51 €/м²)
Фото:
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 400 €/мес., Фото
Телефон: (+371)29-87-*** Показать номер Все объявления с этим телефоном
E-mail: Отправить e-mailВсе объявления с этим E-mail адресом
Место:Рига

Добавить в закладки
Распечатать Дата: 24.05.2026 22:40
Отослать другу Уникальных просмотров: 1
Напомнить Сообщить о нарушении