Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Квартиры / Рига / Зиепниеккалнс / Продают

Вернуться к списку объявлений
Закрыть карту
Īpašnieks pārdod siltu un mājīgu 2 istabu dzīvokli ķieģeļu mājā ar lielisku atrašanās vietu Ziepniekkalnā.
Dzīvoklis ir 38 m² plašs un gaišs, ar balkonu. Dzīvoklī pilnībā nomainīta elektrības instalācija, ūdens un kanalizācijas stāvvadi.
Māja tiek apsaimniekota ar biedrību, kas uztur kārtību un komfortu. Mājai tika veikta jumta nomaiņa.
Ļoti ērta infrastruktūra – tuvumā atrodas veikali, sabiedriskais transports, skolas un bērnudārzi.

Город: Рига
Район: Зиепниеккалнс
Улица: Валдекю 15 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 38 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон
Цена: 49 500 € (1 302.63 €/м²)

Фото:
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Квартиры,  Рига Зиепниеккалнс, цена 49 500 €, Фото
Место:Рига

Распечатать Дата: 25.03.2026 12:36
Отослать другу Уникальных просмотров: 1