Закрыть карту
Izīrē vienistabas mēbelētu dzīvokli renovētā mājā pašā Valmieras centrā Diakonāta ielā 1, īres maksa 270 eur/mēnesī + komunālie maksājumi. Minimālais īres termiņš viens gads.
Город, район:
Валмиера и р-он
Город/волость:
Валмиера
Улица:
Diakonāta iela 1
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
31 м²
Этаж / этажей:
5/5
Серия:
Рекон.
Тип дома:
Кирпичный
Удобства:
Парковочное место
Цена:
270 €/мес. (8.71 €/м²)
Фото:
Место:
Валмиера и р-он
Распечатать
Дата: 30.04.2026 22:00
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1