Закрыть карту
Pārdodu zemi apbūvei lieliskā vietā Mazās Juglas krastā ar pieeju pie upes. Ir šķembots piebraucamais ceļš un elektrības pieslēgums 3 fāzes.
Город, район:
Огре и р-он
Город/волость:
Ikšķiles l. t.
Посёлок:
Dobelnieki
Улица:
Pļavu ceļš 88
[
Карта
]
Площадь:
1300 м²
Назначение:
Земля под частный дом
Кадастровый номер:
7494 002 0119
Цена:
27 000 € (20.77 €/м²)
Фото:
Телефон:
(+371)
26-30-***
Распечатать
Дата: 24.05.2026 13:35
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1
Напомнить
Сообщить о нарушении