Вернуться к списку объявлений
Pārdod zemi ar saskaņotu projektu trīs dzīvokļu rindu mājas sekcijām klusā vieta , ar izbūvētu elektrības pieslēgumu , un aktuālu tāmē UK pieslēgumam, ēkas kopējā 375m2
Город:
Рига
Район:
Шампетерис-Плескодале
Улица:
Юркалнес
Площадь:
1343 м²
Назначение:
Многоэтажное строительство
Кадастровый номер:
01000990391
Цена:
120 000 € (89.35 €/м²)
Фото:
Место:
Рига
Распечатать
Дата: 25.03.2026 08:06
Отослать другу
Уникальных просмотров:
1