Все объявления
За 2 дня (1)
За 5 дней (1)
м²
Цена, m2
Цена
Zeme ar Ēkām. Iespējama maiņa, pret sešu līdz desmit tonnu ķēžu Ekskavātoru
Lone 1
0.32 га.
6.56 €
21,000 €
Pērkam aizaugušas lauksaimniecības zemes un meža īpašumus. -Veicam aizaugušu
-
-
-
куплю
Vēlos iegādāties Lauku viensētu vai zemi ar vai bez meža , Dešu un Eķengrāves ap
-
-
-
куплю
Pārdodu zemi 12, 3 ha 3700euro/ha Liz iekopts, neliela jaunaudze. Dzīvojamā mā
Pakalni
12.30 га.
0.370 €
45,510 €
Saimniecība īrē un pērk lauksaimniecības zemes. Kā arī var būt nekopti īpašumi
-
-
-
сниму
Jēkabpils novada pašvaldība trešajā izsolē elektronisko izsoļu vietnē pārdod nek
Gričānu karjers
12 га.
0.207
€
24,780
€
Pārdod lielisku investīciju objektu pie Saukas ezera 130 km no Rīgas. Plašs ze
Mežmalas
10 га.
0.685 €
68,500 €
Показать выбранные объявления
Снять выделение
Все объявления