Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Легковые авто / Fiat / Архив объявлений


Fiat 500

Fiat Bravo

Fiat Croma

Fiat Doblo

Fiat Ducato

Fiat Fiorino

Fiat Freemont

Fiat Grande Punto

Fiat Panda

Fiat Punto

Fiat Scudo

Fiat Sedici

Fiat Talento

Fiat Tipo

Другие


Аренда автомобилей

Обмен легковых авто

Запчасти


Цена:
- 
Год:
- 
Объём:
- 
Двигатель:
 
Коробка передач:
 
Кузов:
 
Цвет:
 
Режим:
Район:
Тип сделки:
Модель:
 Объявления дата МодельГодОбъёмПробегЦена
Pārdod kravas garo mikroautobusu, no rūpnīcas paaugstināts , griesti kravas
Ducato20082.2D382 тыс.3,000 €
Pārdodu Fiat 500 312. sēriju Facelift versija. Mašīna iegādāta Latvijā 2020.
50020201.275 тыс.6,500 €
Pardodu idijal stavokli busu kuram vineti nevajag rusas nav vel ir ziemas ri
Ducato20132.0D130 тыс.4,500 €
Jauna TA. Pārdodam māju uz riteņiem. Ideāls variants tiem, kam ceļošana ir d
Ducato20002.8D203 тыс.10,500 €
Uzņēmums pārdod automašīnu. Cena ar Pvn 21%. Tehniskā apskate līdz 22.07.202
Ducato20082.3D235 тыс.3,800 €
Fiat Doblo 1.6 D, 77 Kw, garā versija. TA līdz 21.05.2027 Elektriskie l
Doblo20121.6D155 тыс.3,100 €
Авто в хорошем рабочем состоянии, по выбросам твердых частиц 35000тысяч из о
Freemont20132.0D299 тыс.3,700 €
Pārdod labu auto. Lielisks gan kā ērts ģimenes auto, gan izņemot krēslus iet
Scudo20122.0D388 тыс.3,500 €
Pardodu Fiat 500 1.2 benzīns ar mehānisko ātrumkārbu. Ekonomisks auto.
50020111.2339 тыс.1,600 €
Полная масса: 3000 кг Оборудование безопасности воздушная подушка доп. ст
Ducato20072.2D273 тыс.3,700 €
Pārdodu Fiat 500, labā tehniskā stāvoklī. apspriežams
50020081.2-2,800 €
Pārdodu Fiat Albea 2007 .gada Viens saimnieks Mašīnai skate tika izieta 2
Albea20071.4196 тыс.1,200 €
Pārdodu lielisku busiņu. Jaunas ziemas riepas. Jauns akumulators, mīnusos
Ducato20172.3D282 тыс.8,880 €
Pārdodu kravas furgonu. Pirmais un vienīgais īpašnieks Latvijā. Latvijā nav
Doblo20121.3D186 тыс.4,000 €
Pārdodu stilīgu un ekonomisku Fiat 500. Auto labā tehniskā un vizuālā stāvok
50020081.2230 тыс.2,650 €
Automāts(robots). Divi disku komplekti ar riepām(ziemas ar radzēm/vasaras).
Panda20051.2214 тыс.1,200 €
Weinsberg Cara Loft 650 Mgh tikai 57'100km , 2017.gads 2, 3 multijet 130hp m
Ducato20172.3D58 тыс.47,700 €
меняю
Pārdodu fiat panda
Panda20081.3D333 тыс.500 €
Pārdodu Fiat Ducato ar motora defektu. Pārrakstāms.
Ducato20112.3D-700 €
Pārdod Fiat Doblo Maxi ar apskati līdz 13.11.2026. Cena ar Pvn. Kravnesība p
Doblo20111.3D200 тыс.1,970 €
Fiat Punto , labā darba kārtībā , ekonomisks , ar labām vissezonas riepām ,
Punto20121.3D290 тыс.2,390 €
Fiat Cabrio 2012 Продается стильный черный кабриолет в хорошем техническом
50020121.2115 тыс.4,980 €
Ir iespēja iegādāties labu busiņu . 6 sēdvietas .Plašums un komforts. Vairāk
Ducato20123.0D278 тыс.8,200 €
3.0 Дизель самая длинная и высокая база. Не бус, а грузовой лайнер Выс
Ducato20083.0D600 тыс.3,000 €
Tiek pārdota , jo šobrīt divas vienā ģimenē ir par daudz. Mašīnā nav smēķets
Croma20061.9D286 тыс.1,750 €
Pārdodu Fiat Ducato, 3, 0 dīzelis, 116kW, 3 sēdvietas, manuālā ātrumkārba -
Ducato20093.0D450 тыс.3,400 €
Tiek pārdots loti ekonomisks, un praktisks auto Ir abart look izskats-auto
50020081.4191 тыс.3,875 €
Fiat 500 / 2013. gads / 1.2 benzīns (51 kW) / manuālā ātrumkārba / 174 619 k
50020131.2175 тыс.3,490 €
Fiat freemount 2.0d 103kw dinamisks auto ar zemu degvielas patēriņu. Pirms 4
Freemont20112.0D305 тыс.3,800 €
Pārdodam Fiat 500X labā tehniskā un vizuālā stāvoklī ar mazo nobraukumu un b
50020171.493 тыс.8,900 €

Ремонт и обслуживание (5487)

Запчасти от Fiat (187)

Шины, резина (10828)

Аккумуляторы (101)

Зарядные устройства (129)

Видеорегистраторы (37)

Камеры заднего вида (56)

Сигнализации (48)

Тюнинг (227)


Предыдущие    1 2 3 4 6 7 8    Следующие

Показать выбранные объявления  
Сравнить выбранные объявления
Снять выделение


Все объявления
Правила  |  Куки-файлы  |  Связь с редактором  |  Реклама  |  Сотрудничество  |  RSS  |  Объявления © ss sia 2000