Все объявления
За 2 дня (9)
За 5 дней (24)
м²
Цена, m2
Цена
Pārdod Zemes Gabalu Stratēģiskā Vietā – Plieņciema Iela 41, Mārupe Iespēja iegā
Plieņciema 41
16152 м²
49.53
€
800,000
€
Tiek pārdots viens no pēdējiem īpašumiem Zeltiņu ielas un Meldriņu ielas apkaimē
Zeltiņu 115
9051 м²
58 €
524,958 €
Savrupmāju apbūves teritorija (Dzs). Izbūvēti pilsētas ūdensapgādes un kanalizāc
Kaiju 2
1211 м²
53 €
64,000 €
Dzelzceļa 73
1207 м²
49.30 €
59,500 €
Apbūves gabals 2500 kvm dvīņu mājas vai privatmājas celtniecībai. Elektrība
Dzeņu
2500 м²
38 €
95,000 €
Interesē zemes gabals Mārupē. Ir Lielisks maiņas variants Pierīgā, ciematiņā "Uz
Brīvkalni 18
11000 м²
6.27
€
69,000
€
меняю
Taisns un līdzens zemes gabals privātai apbūvei atīstītā Mārupes rajonā. Atr
Kāpu 4
2500 м²
28 €
70,000 €
Zeme Mārupes sirdī ar saskaņoto projektu "Peldbaseins Marupe" preti Ledus Hallei
Smiltnieku-Ziedlej..
11300 м²
180 €
2,034,000 €
Pārdod investīciju projektu -zemesgabalu Mārupē, Pētera ielā 20 Teicama vieta p
Pētera
8774 м²
28.49 €
250,000 €
Tiek pārdota zeme privātmājas būvniecībai. Atrodas Kantora un Upesgrīvas ielas k
Kantora
600 м²
113 €
68,000 €
Īpašnieks pārdod zemes gabalu privātmājas būvniecībai Vētrās, Straupes ielā 28
Straupes 28
1208 м²
62 €
75,000 €
Laba vieta privātmājai Jaunmārupē, vietā, kura attīstās. Pievilkta elektrība, ūd
Sedolu 1
1620 м²
41.98 €
68,000 €
Lv Tas ir ideāls īpašums neatkarīgi no tā, vai vēlaties attīstīt īpašumu vai
Taremas
8400 м²
9.99 €
83,900 €
Jaunradīts apbūves zemes gabals ar komunikācijām, paredzēts privātai apbūvei.
Jelgavas ceļš 44
1734 м²
45.85 €
79,500 €
Tiek pārdots zemes gabals 2 ha, zemes gamals atrodas 1km aiz maiznīcas Lāči Liep
A9
2 га.
2.80 €
56,000 €
3001m² zemes gabals Jaunmārupē – nomaksa no 1000 €/mēn Pārdod zemes gabalu 30
Līpas
3001 м²
16 €
48,016 €
Удивительные условия продажи участка в рассрочку. Продаётся солнечный земельный
Mazavas
600 м²
15 €
9,000 €
Piedāvājumā plašs un regulāras formas 1752 kv. m zemes gabals klusā un sakoptā p
Zirgu 2
1752 м²
89 €
155,928 €
Zemes gabals ar aptuveno platību 8 000 kv. m. atrodas Mārupes centrā, vienā no p
Lielā 120
8000 м²
75 €
600,000 €
Pārdod skaistu apbūves zemes gabalu Mārupē, klusā un zaļā vietā pie meža, jauniz
Zemeņu
1200 м²
53 €
64,000 €
Tirgojas apbūves gabals , ar nomainītu grunti 2, 3m dziļumā. Ir projeks un elekt
Stīnīši 252
590 м²
69
€
41,000
€
Apbūve līdz 6 stāviem - komerciāla, vieglās ražošanas un dzīvojamā apbūve. +
Graudu
7215 м²
59 €
429,000 €
Līpas
3001 м²
16 €
48,016 €
Apbūves gabals Mārupē ar pilnu infrastruktūru. Cena ar Pvn (75€/m²) Pārdod ap
Olīvu
1200 м²
75 €
90,000 €
Tiek pārdots zemes gabals Mārupē savrupmājas vai dvīņu mājas būvniecībai. Ze
Jaunaudzes 5
1300 м²
42.31 €
55,000 €
Gatavs iegādāties zemesgabalu Mārupes vai Babītes novadā personīgas ģimenes - pr
-
-
-
куплю
Pārdod taisnstūrveida zemes gabalu ar pievilktu elektrību un sagatavotu teritori
Strīpnieku ceļš
4542 м²
39.63 €
180,000 €
Īpašnieks pārdod zemesgabalu Mārupē, Mežkalnu ielā 22. Platība: 0.1603 ha.
Mežkalnu 22
1603 м²
43.62 €
69,924 €
Piedāvājumā kvalitatīvs apbūves zemes gabals ar kopējo platību 1201 m², kas atro
Silnieku 42
1201 м²
72 €
86,472 €
Nopirkšu zemi investīcijai Mārupē vai tuvumā. Der gan lielākas platības, gan z
-
-
-
куплю
Предыдущие
1
2
3
4
5
Следующие
Показать выбранные объявления
Добавить выбранные в закладки
Снять выделение
Архив объявлений