Все объявления
Сегодня (6)
За 2 дня (337)
За 5 дней (624)
Цена
Pie Ulmaņa gatves, Jc2 zonējumā. Projekts biroju/veikalu/nolikt avu ēkai un zeme
Рига
Платонес 26
5518 м²
230,000 €
Продаётся участок в живописном месте. с хрошим видом на реку. в 10 минутах езды
Даугавпилс и р-он
Please 1
1 га.
27,500 €
Pārdod Zemesgabalu Liepājā – Kolkas Iela 2 Platība: 1707 m² Cena: 45 000 € Pi
Лиепая и р-он
Kolkas 2
1707 м²
45,000 €
Pārdod zemi ar mežu 3 ha, kurš robežojas ar kooperatīvu Vīksnas.
Рижский р-он
Vīksnas mežs
30000 м²
25,000 €
Pārdots zemes gabals kas atrodas gar robežu kooperatīvā Vasarnīcas, Naujenes pag
Даугавпилс и р-он
Vasarnīcas
9108 м²
10,000 €
Pārdošanā īpašums Olaines pagastā, Ciems Jāņupe, D/s Druva Nr. 151, ar zemes kop
Рижский р-он
D/s druva 151
0.07 га.
10,100
€
Pārdod zemes gabalu privātmājas/dvīņu mājas būvniecībai vienā no labākajām vietā
Рижский р-он
Mazā klinšu 2
1140 м²
79,800 €
Pārdodas zemes gabals, ar mājas pamatni, netālu no Plakanciema. Olaines pag. ,
Рижский р-он
Lazdas 2606
578 м²
9,500 €
Zemes gabals strauji attīstošā privātmāju apbūves teritorijā Katlakalnā. Ideāla
Рижский р-он
Okeāna 8
1200 м²
49,000 €
Ainavisks īpašums, ar skaistu skatu uz Remtes ezeru, īpašums privātmājas būvniec
Салдус и р-он
Mārtiņi
5.37 га.
45,000 €
Pārdod zemes gabalu apbūvei skaistā un mierpilnā vietā – Odukalnā, Ķekavas novad
Рижский р-он
Medus 4
4575 м²
55,000 €
Pārdodu zemes gabalu Dobeles novadā, Augstkalnes pagastā. Līdz zemes gabalam ir
Добеле и р-он
Sila 1
1 га.
9,500
€
Piedāvājumā zemes īpašums 0.3074 ha stratēģiski izdevīgā vietā Priekuļos, Cēsu n
Цесис и р-он
Toma 7
0.31 га.
46,110 €
Продается видовой на озеро и лес участок с готовым проектом дома , свободная про
Рижский р-он
Rozlapu 3
2251 м²
69,924 €
Ekskluzīvs īpašums Daugavas krastā. Pārdodu vienu no labākajiem neapbūvētajiem
Рижский р-он
Daugavas krasts
4590 м²
295,000 €
Рижский р-он
Daugavas krasts
2200 м²
155,000 €
Pārdodu labu komercapbūves zemi Iecavā, A7 šosejas malā. Īpašums sastāv no divie
Бауска и р-он
A7
5 га.
205,920 €
Pārdodu vasarnīcas zemes gabalu, dārzam un atpūtai 0, 1179/ha platībā Rēzekne1
Резекне и р-он
Lokomotīvju
0.12 га.
1,300
€
Pārdošanā perspektīvs 0, 3054 ha zemes īpašums Toma ielā 12, Priekuļos, Cēsu nov
Цесис и р-он
Toma 12
3054 м²
45,810
€
Pārdošanā perspektīvs 0, 3841 ha zemes īpašums Toma ielā 10, Priekuļos, Cēsu nov
Цесис и р-он
Toma 10
3841 м²
57,615
€
Pārdošanā perspektīvs investīciju objekts -6, 87 ha zemes īpašums Toma ielā, Pri
Цесис и р-он
Toma
7 га.
549,600
€
Pārdošanā perspektīvs 0, 3101 ha zemes īpašums Lāčplēšu ielā, Priekuļos, Cēsu no
Цесис и р-он
Lāčplēša 12
3101 м²
46,515
€
Pārdošanā perspektīvs 0, 4169 ha zemes īpašums Toma ielā 8, Priekuļos, Cēsu nova
Цесис и р-он
Toma 8
4169 м²
62,535
€
Pārdošanā perspektīvs 0, 3036 ha zemes īpašums Toma ielā 4, Priekuļos, Cēsu nova
Цесис и р-он
Toma 4
3036 м²
45,540
€
Mežaparka apbūve. Ļoti laba vieta mājas būvniecībai Ķekavas pilsētas teritorij
Рижский р-он
Pilbāržu 2
3259 м²
55,000 €
Pārdodu šo komerciālās apbūves zemi uz kuras atrodas remontējama, vai demontējam
Елгава и р-он
Smiltnieku 6a
1467 м²
21,000 €
Taisnstūra formas zemes gabals ar līdzenu reljefu Aucē – tikai 2 km no centra. L
Добеле и р-он
Kapsētas 38
3010 м²
5,900 €
Īpašnieks pārdod zemes gabalu. Komunikācijas: elekrība. Vairāk info pa telefonu.
Рига
Луцавсала 87
4050 м²
450,000 €
Pārdod 2 blakus esošus lauksaimniecības zemes gabalus. Ir vecās mājvietas, pagra
Вентспилс и р-он
Kalni
6 га.
27,900
€
Jūsu māja ezera pirmajā līnijā – Lakeside Club. Piedāvājam ekskluzīvu zemes
Рига
Бергю
1841 м²
106,500 €
Предыдущие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
..
Следующие
Показать выбранные объявления
Добавить выбранные в закладки
Снять выделение