Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Закладки LV

Легковые авто / Tesla


Tesla Model 3

Tesla Model S

Tesla Model X

Tesla Model Y

Другие


Аренда автомобилей

Обмен легковых авто

Запчасти


Цена:
- 
Год:
- 
Кузов:
 
Цвет:
 
Режим:
Район:
Тип сделки:
Модель:
 Объявления дата МодельГодПробегЦена
Tesla Model S D90, melna, labā stāvoklī. Bezmaksas uzlāde Tesla superlādētājos. 2 īp
Model S2015194 тыс.18,900 €
Model 3 Highland Rwd premium komplektācijā ar Lfp bateriju. Esmu vienīgais auto
Model 3202472 тыс.33,950 €
Esla Model Y Juniper Long Range, 255kw/347zs, melns ādas salons , autopilots, lietie
Model Y202515 тыс.48,800 €
Tesla Model3 2023 SR Rwd 211kW Auto ir manā īpašumā kopš aptuveni 9 tukst. km nob
Model 3202344 тыс.29,900 €
Privātpersona pārdodu Tesla Model S 75D Dual Motor Awd. Eiropas Facelift modelis, sk
Model S2017159 тыс.18,700 €
Pieejams Ekii atbalsts. Tesla Model 3 Long Range Dual Motor 258kw/351zs – Akumula
Model 32021135 тыс.27,990 €
378 kW Long Range Dual Motor ~75–77 kWh baterija Tesla garantija Eki Nav. Dinamisk
Model Y202182 тыс.28,800 €
Tesla model S 85D eksluzīva krāsa 4x4 maiņa neinterese Bezmaksas uzlāde pie Ak
Model S2015304 тыс.15,777 €
Tesla Model Y 515 Zs four - wheel drive. Pvn. Latvijas auto. Automašīna kvalific
Model Y202376 тыс.36,900 €
Pārdod Tesla Model 3 Performance Facelift saudzīgi lietotu, dinamisku un ļoti labi u
Model 3202069 тыс.26,500 €
Cena ar Ekii atbalstu - 27 900 (25 900 ja noraksta veco auto) Cena ar Ekii atbalst
Model Y2021129 тыс.30,900 €
Kabriolets Ford Mustang 2019, 2.3 turbo, 231Kw, 317 zs, ecoboost, automātiskā ātrumk
-2019200 тыс.25,000 €
меняю
Tesla Model 3 Standard Range Plus, 2020, Rwd Pārdodu Tesla Model 3 Standard Range
Model 3202098 тыс.25,500 €
Pārdodu Tesla Model 3. Dual Motor Long Range. Auto nolietojums atbilstoši vecumam. I
Model 32019107 тыс.18,000 €
Long Range Dual Motor 378 KW Šim auto ir pieejams Ekki atbalsts , tad cena sanāk 32
Model Y202474 тыс.35,500 €
Pieejams Ekii atbalsts. Tesla Model Y Standard Range Rwd, 175kW/238 Zs. Par a/m
Model Y2024115 тыс.33,990 €
Tikko no Francijas. - Pieejams Ekii valsts atbalsts. Pārdošanā kopta 2021. g
Model 3202176 тыс.22,800 €
Ekii atbalsts. Garantija. Xdrive40, Sport Package, Laser Lights, Sky lounge, Head up
Другие2021103 тыс.39,950 €
меняю
Auto ir uz uzņēmumu, netto cena bez pvn 19, 834 Eur. Tesla Model 3 Performance Dual
Model 32021119 тыс.24,000 €
Auto ir uz uzņēmumu, netto cena bez pvn 19, 008 Eur. Tesla Model 3 Long Range Dual M
Model 32021136 тыс.23,000 €
Auto ir uz uzņēmumu, netto cena bez pvn 19, 008 Eur. Tesla Model 3 Long Range Dual M
Model 32021137 тыс.23,000 €
Ekii atbalsts. Model Y, Performance, Summon. Garantija. Made in Germany. Gigafactory
Model Y202269 тыс.35,555 €
Tesla model 3 Sr+ 239Kw (325Ps), Машина полностью перекрашена в Nardogray цвет , уст
Model 32020161 тыс.21,500 €
Pārdošanā: Tesla Model 3 Rwd 283 ZS / 208 kW (griezes moments 420 Nm) Versija: Stan
Model 3202428 тыс.36,900 €
Tesla Model Y Dual Motor Long Range ar ražotāja garantija baterejai un motoriem.
Model Y2022106 тыс.28,000 €
Ir iespējams Ekii atbalsts. Pārdod Tesla Model 3. Ar vienu uzlādi nobraukums vairāk
Model 3202251 тыс.26,500 €
Awd 2020 Facelift (Raven motor) Long Range, Dual Motor. Auto ievests no Vācijas bez
Model S2020168 тыс.30,990 €
Mainu pret Tesla S. Ne vecāku par 2017g. Ar sakarīgiem noskrējieniem. Tikko sam
XC 602020174 тыс.22,450 €
меняю
Tesla Model 3 Facelift Long Range, Dual Motors - pārdod īpašnieks. Noskrējiens 92tkm
Model 3202193 тыс.25,200 €
Pieejams Ekii atbalsts. Tesla Model 3 Long Range Dual Motor facelift highland 324 kW
Model 3202476 тыс.40,990 €

Ремонт и обслуживание (5454)

Запчасти от Tesla (122)

Шины, резина (14153)

Аккумуляторы (139)

Зарядные устройства (119)

Видеорегистраторы (27)

Камеры заднего вида (52)

Сигнализации (54)

Тюнинг (214)


Предыдущие    1 2 3 5    Следующие

Показать выбранные объявления  
Сравнить выбранные объявления
Добавить выбранные в закладки
Снять выделение


Правила  |  Куки-файлы  |  Связь с редактором  |  Реклама  |  Сотрудничество  |  RSS  |  Объявления © ss sia 2000